İZMİR KARABAĞLAR BELEDİYESİ UZUNDERE CEMEVİ SOSYOKÜLTÜREL MERKEZ ULUSAL MİMARİ FİKİR PROJESİ YARIŞMASI SONUÇLARI

1.ÖDÜL

Mustafa Barış YEGENA | Y.Mimar | Ekip Temsilcisi | Mimar Sinan Ünv.

Özge ÖZKUL | Mimar | Trakya Ünv.

 

2.ÖDÜL

Mehmet Metin POLAT | Mimar | Ekip Temsilcisi |  Bahçeşehir  Ünv.  

Bilge ALTUĞ |  Mimar | Yıldız  Teknik Ünv.

Danışman

Gökhan TURAN | Mimar | Bahçeşehir Ünv.

Gizem ÖZER | Y. Mimar |  Dokuz Eylül Ünv.

Yardımcılar

Ecem ÖZDEN | Öğrenci | Haliç Ünv.

 

3.ÖDÜL

İbrahim EYÜP |Mimar | Ekip Temsilcisi | Yıldız Teknik Ünv.  

Hakan Deniz   ÖZDEMİR | Mimar | Yıldız Teknik Ünv.

Olcay OVALI EYÜP | Mimar | Yıldız Teknik Ünv.

 

1.MANSIYON

İbrahim Tolga HAN |Mimar | Ekip Temsilcisi | İstanbul Teknik Ünv.

Çağlar BARIŞ | Mimar | Dokuz Eylül  Ünv.

Ece DOĞAN | Mimar | Mimar Sinan  G.S. Ünv.

Nur Gizem AĞIRBAŞ | Mimar | İstanbul Teknik Ünv.

Yardımcılar

Eda Özge DÜZGÜN | Mimar

Kadir KURUN | Öğrenci

Yasser BUNNİ | İç Mimar

Berke KARADENİZ | Mimar

 

2.MANSIYON

Soyer BAYRAKTAR |Mimar | Ekip Temsilcisi | Karadeniz Teknik Ünv.

Emre GÜNAY | Mimar | Karadeniz Teknik Ünv.

 

3.MANSIYON

Ömer AK |Mimar | Ekip Temsilcisi | Dokuz Eylül Ünv.

Kübra AK| Mimar | Dokuz Eylül Ünv.

Tuğçe KARANEL | Mimar | Dokuz Eylül Ünv.

Danışmanlar

Natalia SAVCHENKO | Mimar

Ebru ŞAHİN | Öğrenci

Ezel Yağmur  CEBİ OKUMUŞ | Y.Mimar

Paşa KAYA | Mimar

Müjde UNCU | Y.Mimar

Yardımcılar

Oğuzhan VURAL | Görselleştirme Uzmanı

 

 

4.MANSIYON

Mehmet Görkem GÜVENÇ |Mimar | Ekip Temsilcisi | Mimar Sinan  G.S. Ünv.

İbrahim Anıl BİÇER |Mimar | Yıldız Teknik  Ünv.

Deniz KURT ERTAŞ |Mimar | Mimar Sinan  Ünv.

Yardımcılar

Andrea  PEREGO |Mimar | Politecnico Di Milano

Francesco De FELİCE |Mimar | Politecnico Di Milano

Cemal ERTAŞ | Mimari Görselleştirme Uzmanı | Mimar Sinan G.S. Ünv.

 

5.MANSIYON

Ozan Özdilek |Mimar | Yıldız Teknik  Ünv.

Danışmanlar

Hatice Büşra Al Özdilek |Mimar | Yıldız Teknik  Ünv.

Yardımcılar

Ceren Kocabıyık |Mimar | Yıldız Teknik  Ünv.

Merve Siper |Mimar | Yıldız Teknik  Ünv.

 

Top